Szerszám műhely operátorokat keresünk 3 műszakba

2024-05-17 13:28:51

Hirdetés adatai

  • Feladó: Baláz Csilla
  • Feladva: 2024-05-17
  • Lejár: 2024-07-16

Leírás

Gázturbina alkatrészek gyártásával foglalkozó partnerünk központi szerszám műhely operátorokat keres 3 műszakos munkavégzésre.
Feladatok: szerszámok kiadása, ellenőrzése, visszavétele, beállítása, szerszámok fogyásának nyomon követése, szerszámok kihasználtságának felülvizsgálata
Amit kínálunk: bérezés megegyezés szerint, cafeteria a belépés napjától, délutáni műszakpótlék, túlóra pótlék, hosszútávú munkalehetőség, üzemanyag költségtérítés, céges buszjárat

Cím

Régió: Pest
Település: Veresegyház
Cím: Veresegyház, Kisrét utca 1.
Irányítószám: 2112

Részletek

  • Munkavégzés helyének típusa: Helyhez kötött
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Minimálisan elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Minimálisan elvárt tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Fizetés: Fizetési igényt várunk
  • Típus: Gyártás, termelés, mezőgazdaság
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást

Juttatások

  • Cafeteria
  • Éves bónusz / mozgóbér
Baláz Csilla
+36 30 827 8947

Üzenet küldése

Kiemelt hirdetések

100,000 Ft
Országos, országos megjelenés
2024-09-22